Senior Idea Maker

Story TLRS

Příběhy baví, ale také skvělé prodávají. Vytváříme takový obsah, který zákazníci milují a který plní cíle klienta.

storytlrs.cz

New Storyteller wanted! Chceš s námi vyprávět příběhy úspěšných značek? Umíš každou story dobře podat, ale zároveň jí i dobře naslouchat? Třeba hledáme právě tebe. Omrkni náš checklist a zjisti, jestli je to ten správný match. 👇

▢ 🫶 Baví tě socky. Jakože hodně. A baví tě i ty novější in the game jako je TikTok, Snapchat, Twitch, nebo Pinterest. Chytáš se u výrazů jako CapCut, Snap Map nebo Clean Girl aesthetic.‍

▢ 🔥 Ujíždíš si na trendech. Tube Girl, Mob Wife nebo Be honest? Hned víš. Sleduješ je daily s potěšením a víš přesně, jak je využít v praxi. Jdeš s dobou a chceš to samé i pro své klienty.

▢ 💅 Umíš to prostě prodat. Protože příběh není příběhem, dokud se nešíří mezi lidmi. Nejsi jenom pasivní generátor dobrých nápadů, ale umíš přemýšlet i byznysově. Víš jakým stylem odargumentovat své vyprávění tak, aby ho chtěl klient nejen slyšet, ale i koupit.

▢ 📹 Máš rád/a všechno, co se hýbe. Aka video is the king a ty si to moc dobře uvědomuješ. Nedělá ti problém přemýšlet v kontextu motion formátů, nebo třeba napsat script, který chytne za srdíčko.

▢ 💯 Jedeš out of the box. Klišé, víme. Ale je důležité, aby tvoje myšlenky nezůstávaly jenom na poli klasického content planu. Máš zkušenosti s většími kampaněmi a umíš zapnout i integrované  myšlení. Víš, jak dát každému příběhu přesah a aktivně ho protlačit i za hrany sociálních sítí.

‍ ▢ 💪 Jsi seniorní. Ne, nemusí ti být 90, ale musíš v tom prostě umět chodit. Chápeš postupy a procesy, je na tebe spoleh, ale zároveň máš kritické myšlení, nebojíš se vystoupit a říct svůj názor. Umíš challengovat, ale i dobře motivovat. V klídečku si zorganizuješ práci a time management ovládáš na jedničku. A hlavně – když něco pokazíš, nebojíš se to přiznat. Chybovat je v pohodě, ale převzít zodpovědnost je už vyšší level.

▢ 💃 Máš ten správný energy boost. Tvůj zápal je nakažlivý, rád/a převezmeš iniciativu, jsi přirozeně proaktivní a motivovaný/á neustále posouvat práci svojí, týmu i firmy do nekonečna a ještě dál.

A hlavně jsi mega kreativní a vymýšlíš nápady, které mají ten správný plot twist! Tak co, odškrtl/a sis aspoň 6 věcí? Pak je to pravděpodobně swipe doprava a pokud jsme v tobě vzbudili zájem, checkni, co nabízíme na oplátku. 👇

  • Odměnu 50 000–65 000 Kč.
  • Multisportku (of course)!
  • 25 dní dovolené a k tomu týden vánočních prázdnin navrch.
  • Narozeninové volno (protože nikdo nechce trávit narozky v práci tbh).
  • Neomezený tarif & firemní MacBook.
  • Příspěvek na terapie nebo cestování.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost brát si home office (čti, udělá nám radost, když se v kanclu budem vídat aspoň 2-3 dny v týdnu).
  • Stylové kancly na Vinohradech.
  • Snídaně, grilovačky a výlety s týmem. 🙌 🙌 🙌

Jestli je to pořád match, tak se nám ozvi!   Rádi kouknem na tvé porfolio a potkáme se s tebou třeba u kafe. Když to klikne, dáme ti k vypracování drobný úkol, abychom se pokochali tvými skills. Ale není čeho se bát, jestli máš checklist z větší části odškrtaný, dáš to levou zadní.

Tak co, odvyprávíš to s námi? 💖

Napiš nám email